Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Přidáno: před 4 hodinami

• efektivní pomoc
  • nenašla jsem

Ženšen korejský od Walmark mě opravdu překvapil svými účinky. Perfektně zabral na stresy spojené s mateřstvím. A pozitivní účinky nastoupily rychle. Dokonce se mi po užívání zlepšila i kvalita vlasů a nehtů, což jsem vůbec neočekávala. Preferovala bych menší kapsle, protože by mohlo pro někoho být problematičtější spolknout.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

Přidáno: včera, 15:21

• Kvalita
  • Žádné

Kladně hodnotím kvalitní složení výrobku, hezky design obalu, Váš produkt mi pomáhá přečkat nepříliš dobré životní období, velký stres v práci, smrt v blízké rodině a rozchod s přítelem, bylinné doplňky a tanec mi pomáhají mít pozitivní pohled do budoucna.

Ověřený zákazník Testuj.to Gabriela

• Jedna tableta denně
  • Velký kapsle

Tablety ženšenu korejského jsou velice kvalitní tablety, které jsou vhodné pro jakékoliv pohlaví.Jejich složení je na přírodní bázy a v jedné tabletě je velká dávka extraktu.Tablety jsou super že se bere pouze jedna denně.Nevýhoda tablet je že se špatně polykají.Již po několika dnech jsem necítila takovou únavu a měla jsem více energie

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

• Přírodní vyrobek
  • Obsahuje magnezium
  • Nic mě nenapadá

Bezva výrobek, je přírodní a obsahuje hořčík. Nemá žádnou chuť ani pachuť. Tablety jsou velké akorát, dobře se polykají. Během používání se mi zlepšilo soustředění a paměť. Najedniu mi nedělá problém fungovat celý den. Před používáním tohoto výrobku, jsem si kusela jít během dne lehnout a prospat se.

Ověřený zákazník Testuj.to Vladimir

• S výrobkem jsem spokojený
  • Žádné

Tento výrobek jsem měl po prvé chtěl jsem vyzkoušet jestli budu mýt lepší paměť a ono zo fungovalo. Už mema studené ruce a řekl bych že celkove zdraví se zlepšuje nejsem tak unavenej. Jako dřív. A po fyzické stránce se cítím suoer určitě doporučím cele moji rodině a přátelům.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Tableta je středně velká
  • Tableta se dobře poliká
  • Velké balení

Užívání GinkoPrim mi pomohlo od pocitu studených končetin a od občasných nočních křečích v lítkách. Balení obsahuje 60 tablet, které vystačí na 2 měsíce. Tablety jsou velké jako lentilky a mají hladký povrch a dobře se polikají. Tablety jsou bez chuti a kromě extraktu z ginko biloby obsahují hořčík a DMAE. Možná jsem i soustředenější a klidnější.

Ověřený zákazník Testuj.to Sandra

• Dobře se polykají
  • Nedráždí žaludek
  • Tvrdé tobolky

Tento doplněk stravy velice doporučuji. Před užíváním jsem trpěla na pocit mravenčení v dolních končetinách, po 14 dnech užívání pocit mravenčení odezněl. Tobolky jsou sice tvrdé, ale celkem dobře se polykají. Také se cítím méně unavená. Určitě budu pokračovat v užívání i nadále.

Ověřený zákazník Testuj.to Irena

• Dobrá velikost,potahovaná tableta
  • Dobře se polykají maji neutrální chuť
  • Potřeba dlouhodobě užívat
  • O žádném nevim

Příjemná velikost prášku, potahovaná tableta,z blistru se dobře vyndavá.Bohužel měsíc užívání je krátká doba aby jsem poznala změnu k lepšímu.Myslim si že minimálně 3 měsíce užívání je nutnost aby bylo znát zda člověku Prokrvení končetin jsem také nepozorovala .ale třeba za to muže ještě nemoc kterou mám že se tělo nepřizpůsobilo lépe.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• dobře se polkne
  • nezapáchá
  • jsem v pohodě
  • zatím po měsíci nevidím změnu

Moc pěkná a luxusně vypadající krabička. Na to, aby člověk opravdu viděl nějakou změnu je potřeba více času. Zatím booster zkouším pouze měsíc a to je málo...vypadávání vlasů je běh na delší trať. Tabletka se dobře polkne a nezapáchá. Složení je super. Budu v testování pokračovat.

MOVIT ENERGY Mega detox recovery 60 kapslí

MOVIT ENERGY Mega detox recovery 60 kapslí

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

Zakoupeno v Testuj.to

• Už po použití prvních pár dní jsem se cítila lépe
  • Žádný

Po tomto přípravku jsem se rychleji dostala z nemoci a také mám díky tomuto teď dobře vybudovanou imunitu. Mám více energie. Líbí se mi složení tohoto přípravku. Řekla bych, že po tom mám dokonce i lepší trávení. Fajn přípravek na podporu regenerace a stavení imunity.

Ověřený zákazník Testuj.to R

Zakoupeno v Testuj.to

• Kapsle se dobře užívají a polykají.
  • Vysoký obsah extraktu z ženšenu korejského.
  • Neobsahuje žádné zbytečné přidané látky
  • Pohodlné užívání - 1 kapsle denně, nejlépe po jídle

Doplněk stravy mi dodává energii, klid v duši a hormonální vyváženost. Obsahuje dost kvalitního extraktu z ženšenu korejského. Oceňuji i přidaný vitamin E. Musím uznat, že tento doplněk stravy opravdu funguje. Cítím se méně unavená a mám víc energie. Cítím se dobře a mám více vitality, užívám i během rekonvalescence. Produkt bych doporučila svým známým.

Anonym Anonym

• Nemám nafouklé bříško.
  • Společně se zdravou stravou se mi značně zrychlil metabolismus.
  • Velký přísun vitamínů.
  • Cenově dostupné.
  • Nic mě nenapadá

Se Super Greens od CzechVirus jsem nejvíce spokojená. Už mám od nich několikáté balení. Bez lesního ovoce si už nemohu představit ráno!

Ověřený zákazník Testuj.to Marek

• snadné užívání
  • nevím

Walmark GinkoPrim Max je doplněk, který obsahuje kombinaci kvalitního extraktu ginkgo biloby, DMAE a magnesia. U tohoto výrobku je vhodné dodržovat doporučenou denní dávku, vzhledem k jeho optimalizovanému složení aktivních látek, tj. 1 tableta denně, nejlépe po jídle. Balení obsahuje 60 tablet na dobu 2 měsíců. Důležité informace o složení a dávkování jsou uvedeny srozumitelně a čitelně na obalu. tablety jsou ve vhodné velikosti a tvaru a umožňují snadné polykání. Po cca týdnu užívání pociťuji zvýšenou mozkovou aktivitu, méně únavy a klidový krevní oběh. Při sedavém zaměstnání je cítit i lepší prokrvení nohou. Doplněk určitě vzhledem k jeho složení doporučuji na 100%.

Ověřený zákazník Testuj.to Miriam

• Více pohody
  • Zlepšení paměti
  • Žádny

Více si pamatuju, takže jsem opravdu mile překvapená, což kdysi bylo mizerné. Jen tak mě děti nevytočí, tak jsem ráda, jsem více v klidu. Mám více pohody. Trpím na studené nohy, pořád ještě, ale méně často už, tak při delším používání se toho zbavím. Doporučuji i věkově starším lidem.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Přidáno: 1. května 2024

• Velikost tablet
  • Vegan složení
  • Zápach z balení

Vegan složení i jako atopik oceňuji. Tablety byly pro mě akorát na spolknuti. Povrch mají takovy práškový, ale nicemu nevadí. Zápach po síře, který je i na obale uveden. Tablety mě trochu nadymaly. Ale nic extrémního.
Po 3 týdnech testování, bylo menší vypadávání vlasů.
Dávkování 3x denně - většinou jsem je brala 2x denně.

Terezia Company B17 Apricarc s meruňkovým olejem 60 kapslí

Terezia Company B17 Apricarc s meruňkovým olejem 60 kapslí

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 1. května 2024

• Vitamín B17 opravdu funguje. !!!

Bohužel tenhle praparát s tím nemá moc společnosné. Pokud to s léčbou myslíte vážně, doporučuji diskusi na Nutrion.cz

Ověřený zákazník Testuj.to Adam

Přidáno: 30. dubna 2024

• Psychická pohoda
  • Na paměť vliv nezaznamenan

Produkt jsem užíval cca měsíc, byl jsem ve větší psychické pohodě, měl jsem víc energie do práce. Co se týče paměti, velké účinky jsem si nevšiml. Produkty od značky znám a užívám, proto bych je dál i doporučil. Líbí se mi přírodní složení bez zbytečné chemie.

• Super produkt,úžasná chuť a plno vitamínů v jedné dávce.Moje každodenní snídaně. Top produkt
  • Závislost

Anonym Anonym

Přidáno: 30. dubna 2024

• Luxusní přípravek od Czechvirus, bez kterého si nedokážu představit ráno. Chutný, úžasná příchuť a přísun vitamínů zajisten.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Přidáno: 29. dubna 2024

• Praktické balení
  • Většina účinků se projevila až po delší době užívání

Musím říct, že nejvýrazněji mi ženšen pomohl vylepšit spánek. Tento účinek jsem cítila hned v prvním týdnu braní doplňku. Ostatní účinky, jako zlepšení soustředění po delší dobu a celková energie se dostavily následující týdny. Jsem zvědavá, jaké další kladné účinky se ještě dostaví.

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25